15 Crystal Roses: A Tale of Love – Play’n GO

Share the page

15 Crystal Roses: A Tale of Love – Play’n GO

 

Play’n GO uusim väljalase viib meid tagasi keskaega ja jälgib arenevat armastuslugu, kuna Sir Lancelot peab lõpetama oma otsingud leida 15 müütilist kristallroosi, et võita printsess Elaine’i süda.

 

Ülevaade

 

Süzee on klassikaline lugu rüütlist ja printsessist ning mäng ise on samuti üsna traditsiooniline. See jookseb 5 rullikul, millest igaühel on 3 rida, luues kokku 20 võiduliini. Mängi põhiolemus on tegelikult Wild sümbolites, mis võivad juhuslikult maanduda koos võidu kordajaga. Kordaja väärtused võivad olla 2x, 3x, 5x, 10x või 100x ja iga võidu kohta kehtib ainult üks kordaja.

 

Samuti on olemas tasuta spinnide funktsioon nimega Multiplier Map Quest Trail, mille käivitamiseks on vaja põhimängus vähemalt 3 Crystal Rose Scatter sümbolit. Scatterid võivad juhuslikult maandud kattes kogu rulliku, mis teeb loomulikult lihtsamaks vähemalt 3 Scatter’i võiduliinil maandumise.

 

Tasuta Spinnide funktsioonil on erinevad tasemed, millele saate Quest Mapis edasi liikudes üle minna, mis toimub funktsiooni ajal rohkemate scatterite kogumisega. Teie algkordaja ja spinnide summa pannakse paika boonuse käivitamisel maandunud scatterite arvu järgi ja kokkuvõttes lähevad tasemed nii;

3+ Crystal Rose Scatterit = 3 tasuta spinni, 2x võidu kordaja
6+ Crystal Rose Scatterit = 6 tasuta spinni, 3x võidu kordaja
9+ Crystal Rose Scatterit = 9 tasuta spinni, 5x võidu kordaja
12+ Crystal Rose Scatterit = 12 tasuta spinni, 10x võidu kordaja
15+ Crystal Rose Scatterit = 15 tasuta spinni, 100x võidu kordaja

Kui teil õnnestub funktsiooni jooksul koguda kokku 15 scatterit, siis olete saavutanud maksimaalse tasuta spinnide ja võidu kordaja summa ning uued scatterit ei saa enam maanduda.

 

Meie arvamus

Sellel on väga “Play’n GO tunne”, mida me ei saa täpselt seletada, kuid tundub, et see sobib nende olemasolevate mängude liiniga suurepäraselt. See on hea traditsiooniline slot, millel on ilus atmosfääriline diasin ja klassikaline keskaegne süzee romantilise pöördega. Kindlasti midagi, mis võiks Play’n GO-lt mängult näha ning saame seda kõigile hõlpsasti soovitada. Hüppa oma hobuse selga ja alusta otsingut saidil Chanz.com!

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.