COYWOLF CASH – PLAY’N GO

Coywolf Play'n GO videoslot free spins
Share the page

Põlisameeriklaste austamine

 

Kui sulle meeldivad slotid täis loodust, metsloomi ja põlisameeriklaste kultuuri, oled tulnud õigesse kohta.Play’n GO pakub seda kõike oma uues videomängus Coywolf Cash!

 

Sissejuhatus

Coywolf  ta on olemas. See on segatud tõug hundist ja koiotist, ühtlasti tutud ka kui woyotid. Hea küll, aitab nimedest ning vaatame mängu üldiselt.

Nagu ikka toob Play’n GO meieni väga ilusa ja kõrgkvaliteedilised animatsioonid. Mänguväli on asetaud graveeritud puitraami koos odadega. Temaatika on indiaanihõnguline ning tegevus toimub sügaval metsas. 

Baasmängus on 50 fikseeritud võiduliini koos 10 tavalise sümboliga 9-st A-ni. Preemiumsümbolid on kuvatud metsloomade näol nagu näiteks must ja punane karu, kotkas, ilves ja rebane. Mängu ajal võib leida lisaks sümboli Alfa wild (30x panus) ja Koioti wildid (6x panus) ning muidugi asendavad nad kõiki sümboleid võiduliinil

 

Lisad

Mask Scatter ja Wild Reel

Maski scatter ilmud ainult keskmisele rullikule ning piisab ühest, et aktiveerida Wild Reel lisa. Wild reelida käivitamiseks on kaks stsenaariumit – Baasmängu ajal või Prey Tasuta spinnide ajal. Juhul kui Wild Reel on aktiveeritud, ilmub uus rullik mis keerleb horisontaalselt. See rullik koosneb ainult Alfa wildidest või ristidest, mis on tühjad kohad. Kui rullik peatub ning mõnel real on Alfa wild, laieneb see rida wildiks alla välja.

Prey Tasuta spinnid

Juhul kui leida mänguväljalt 3,4 või 5 tootemi sümbolit, saab vastavalt 8, 11 või 15 tasuta spinni. Nagu eelnevalt mainitud võib siin aktiveeruda Wild Reel ning siin keerleb ta 2 korda, et suurendada veelgi võiduvõimalusi. Tasuta spinnide ajal võib leida kuni 4 Alfa sümbolit kordajatega 2x, 4x ja 7x. Samuti võivad end ilmutada Tootemi sümbolid, mis annavad 2 – 4 spinni. Teoorias ei ole limiiti kui mitu tasuta spinni on võimalik saada.

 

Meie arvamus

See videomäng ei ole kõige kaasahaaravam, aga see täidab oma eesmärgi. See on vägagi mängitav ning Wild Reels hoiab asjad huvitavana. Täida rullikud kõikvõimalike kombinatasioonidega ning maksimaalne 4000x võit võib olla sinu! Testida saab slotikat chanz.com lehel!

 

Faktid

  • Read: 3
  • Rullikud: 5
  • Võiduliinid: 50
  • Maksimaalne võit: 4000x
  • Volatiilsus: Kõrge
  • Lisad: Wild Reels, Prey Tasuta spinnid
  • Ilmunud: 30.01.2020

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+