ANNIHILATOR – PLAY’N GO

Annihilator Chanz Play'n Go slot
Share the page

Veel hevimetalit rahvale!

Play’n Go on tagasi 6. mänguga hevimetal seeriast. Seekordse slotika uueks peategelaseks on Kanada trash metali bänd Annihilator. See bänd on tegutsenud üle 35 aasta ning välja lasknud selle aja jooksul 17 albumit. Sellest hoolimata pole nad olnud kunagi ilma teinud esiliigas. Ainult üks liige on olnud bändis selle asutamisest alates – Jeff Waters. Ülejäänud liikmetest on tihti vahetunud, kuna on läinud uutele jahimaadele, nagu näiteks bändi Spinal Tap.

 

Üldine

Kui me võrdleme seda mängu näiteks Testamendiga, siis antud mäng on vähekene rahulikuma ilmega. See meenutab paljuski täiesti tavalist slotikat, mis on ilmselt hea, kui pidada silmas keskmist mängijat. See on meelelahutuslik slot ilusa graafikaga ja kummitusliku muusikaga. Mängul on 3 rida, 5 rullikut ja 10 võiduliini ning on klassifitseeritud kõrge volatiilsusega mängude hulka skooriga 8/10.

 

Lisad

Fun palace: Juhul kui mänguväljalt leiab rullikutelt 2, 3 ja 4 nuku, aktiveerub see valimiga lisa. Lihtsalt vali üks nukk, mille taga peitub auhind. Juhul kui avaneb suurem võit kui 10x, lõpeb lisa ning võit makstakse välja. Kui selle lisa ajal leiab mänguväljalt tasuta spinni scatterid, algab Set the World on Fire lisa.

Set the World on Fire tasuta spinnid: 3 või enam scatterit ükskõik kus baasmängu ajal aktiveerivad selle lisa. 8 tasuta spinni lisatakse koos laienevate wildiga, mis on terve aja nähtaval. See wild liigub suvaliselt paremale või vasakule tasuta spinnide ajal. See võib laieneda 1-3 sümboli vahel pikkupidi. Kui see wild maandub maha märgitud kohas, muutub terve rada wildideks. Igasugune scatter mis ilmub selle lisa ajal, annab juurde 2 tasuta spinni.

Command: See lisa ilmub juhuslikult baasmängu ajal. Kui see lisa on aktiivne, muutub iga wild ekraanil laienevaks ning laieneb üle terve rulliku. Kui selle tulemusel ei tule ühtki võitu, saab respinne kuniks tuleb võit.

 

Meie arvamus

Pärast Testamendi mängimist tundub, nagu Annihilator paitaks meie kõrvu, see pole nii vali ega ebamugav. Lisaks sellele on siin suur potentsiaalne võiduvõimalus – 5000 kordne panus. Annihilator on üsna vana bänd ning seda tunnetab ka seda videomängu mängides. Seda slotikat võiks pidada teistele hevimetali bändidele eelsoojenduseks. Sellel mängul on üpriski lahedad lisad ning seee on mõnusaks meelelahutuseks igale mängijale. Seega võib oma õnne proovida siin chanz.com lehel!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+