CERBERUS’ INFERNO – THUNDERKICK

Cerberus-Inferno Thunderkic
Share the page

CERBERUS’ INFERNO – Kolmas koletis keda tappa

Thunderkick on välja tulnud kolmanda elukaga oma populaarsest Beat the Beast seeriast, mis on planeeritud kogunisti 5 mängu pikkuseks. Juhul kui sa pole seeria vanemaid osi mänginud, on nendeks Kraken’s Lair ja Mighty Sphinx – need mõlemad mängud on muidugi saadaval chanz.com lehel!

 

Üldine

Seekord oleme vastamisi Cerberusega, kolme peaga Hadese koer, kes valvab Kreeka mütoloogilise allilma väravaid. Mänguväli on jäetud samasuguseks oma eelkäijatega – 5 rullikut, 3 rida ja 9 võiduliini. Panused mis algavad 0,10 eurost spinni kohta, peaksid sobima kõikidele mängijatele.

Ülidiselt võiks mängu temaatikat iseloomustada sõna leegitsevalt kuum. Mängu värvigamma on tulipunane ja taustal ilutseb müstiline allilm ja Hades. Nagu eelmisedki sama seeria mängud, on see mäng kõrge volatiilsusega, aga see eest annab hea õnne korral suuri võitusid. Maksimaalne võit on 6666 kordne panus, mis sobib väga hästi mängu temaatikaga.

 

Lisad

Cerberus’ Inferno ei ole täis uusi ja põnevaid lisasid ning peamised lisad toetuvad suuresti wild sümbolitele, mida on kahte erinevat sorti.Esimene wild sümbol ilmub ainult virnastatult, kattes ära terve teise rulliku.

Teine wild sümbold on nimega Golden Cerberus Emblem ning sellel on kaks funktsiooni. Esiti käitub see kui tavaline asendav wild, mis asendab iga sümbolit võoduliinil. Lisasks sellele toimib see veel scatteri sümbolina, mis tähendab seda, et 3, 4 või 5 sellist sümbolit aktiveerivad tasuta spinnide lisa, kus on garanteeritud 10 tasuta spinni koos kordajatega vastavalt 2, 20 või 200x panusest.

Tasuta spinnide ajal ei ole enam 9-t fikseeritud võidulini, vaid lausa 244 võiduliini! Ülejäänud osas toimib kõik täpselt samamoodi nagu baasmäng ning samuti on võimalik reaktiveerida tasuta spinne, saades 3 või enam scatterit.

 

Meie arvamus

Üldiselt arvame me, et tegemist on üpriski hea mänguga – nagu valvekoer, kes on pisut vana aga väga ustav ning saab oma tööga hästi hakkama, aga ära looda, et ta enam uusi trikke õpib.

Kui sulle meeldisid seeria teised mängud, meeldib ilmselt ka käesolev mäng. Juhul kui sa pole veel proovinud Beat the Beast seeria mänge, on antud mäng väga hea valik, et teha ots lahti. Proovi mängu chanz.com lehel juba täna!

 

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+