CHANZIS VÕIDETI JACKPOT!

Share the page

Võidetud on Divine Fortune Jackpot!

Õnnelik mängija Eestist võitis chanz.com lehel 1.05.2020 Jackpoti väärtusega 61 000€! Me võtsime ühendust õnneliku võitjaga, kes sai oma võidu kätte 2.05.2020 läbi meie KOHE maksesüsteemi, mis maksab võidud välja vaid sekunditega!

Õnnelik võitja ütles meile, et registreeris end Chanzis kasutajaks umbes 3 aastat tagasi ning tema lemmikmängudeks on Gonzos Quest ja Divine Fortune. Ta oli võidu üle üliõnnelik ja polnud veel otsustanud, mida võiduga peale hakata. Chanzi meeskond õnnitleb võitjat sellise vinge võidu puhul!

 

Divine Fortune

Divine Fortune on 2016 aasta lõpus ilmunud mäng. See on lokaalse progresseeruva jackpotiga mäng, mis tähendab seda, et kasiinol on enda jackpot ning see ei ole kuidagi seotud teistel saitidel sama mängu mängivate mängijatega.

Divine Fortune Mega Jackpot slotikat on võimalik mängida nii arvutis kui telefonis. Suurim Jackpot selles mängus on olnud kõvasti üle 640 000€!

Testi oma õnne siin, ehk oled sina järgmine jackpoti võitja?

 

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+