DAWN OF EGYPT – PLAY’N GO

Chanz Dawn of Egypt Play'n Go
Share the page

Uus Egiptuseteemaline videomäng Play’n Go-lt

 

Play’n Go on mängutootja, kelllele tunduvat Egiptuse temaatika väga meeldivat. Pole midagi imeks panna, sest selliseid mänge leiab nende valikust palju. Isegi meil siin Chanzis on oma kategooria antud mängude jaoks, kust leiad kõik koos ühest kohast!

 

Üldine

Nagu võid arvata, on tegemist mänguga, kus graafiline ja muusikaline rõhk on Egiptuse esile tõstmisel. Nagu ikka tavaks, on sümbolid väga kvaliteetsed ning rullikud on enda koha leidnud püramiidi  pühas templis. Antud videomäng ülesehitatud 5×3 rullikutega mänguväljale ning sellel on 10 võiduliini. 3 ühtivat sümbolit on minimaalne, mis võidu jaoks tarvis läheb. Mängust leiab regulaarsed J – A madalama väärtusega sümbolid ning kõrgeima väärtusega sümboliteks on lootos, Ankh, skorpion, madu, Bastet ja Horus. Horus ehk pistrikupeaga jumal toob endaga kaasa 100 kordse väljamakse, kui satuvad järjsetikku viis sümbolit võiduliinile. Sama käib skarabeuse kohta, mis lisaks toimib standartse wildina.

Dawn of Egypt on klassifitseeritud kõrge volatiilsusega mängude alla, aga see pole sama kõrge volatiilsusega kui on näiteks Book of Dead

 

Lisad

Kahetasandilised tasuta spinnid

Antud lisa aktiveerub leides kolm või enam scatterit ükskkõik millistel rullikutel. Sinisel püramiidiscatteril on lisaks suur võiduvõimalus, saades võiduliinile 4 või 5 ning saad võiduks 5 või 20 kordse võidu.Leia võiduliinilt 5 scatterit ning saad massiivse 1000 kordse võidu.

Kui tasuta spinnid algavad, keerutab mängija jumalate õnneratast ning otsustatakse ära, kui mitu tasuta spinni mängija saab. Miinimumiks on 3 tasuta spinni ja maksimaalselt võib saada 20 tasuta spinni. Iga tasuta spinni ajal valitakse juhuslikult 1 kõrge väärtusega sümbol ning kui rullikule satub sellest väiksema väärtusega kõrge sümbol, edeneb see ennist valitud kõrgemaks sümboliks.

 

Pyramid Spins

Tasuta spinnide ajal muutub scatter wildiks. Ta käitub ikka nagu tavaline wild, aga saades neid mänguväljal 2 tükki, aktiveerub Pyramid Spins boonusmäng. Iga scatter on väärt kuni 4 Pyramid Spinni. Antud spinnid teeb eriliseks asjaolu, et need säilitavad antud kõrge väärtusega sümboli, mis saadi algsete tasuta spinnidega. Pärast Pyramid Spins lisa jätkuvad tavalised tasuta spinnid.

 

Meie arvamus

Siin pole põhimõtteliselt midagi uut peale kahetasandiliste tasuta spinnide, mis võiks tuua veidikene põnevust siia mängu juurde. Turul on palju Egitpuseteemalisi mänge ning antud mäng on üks paljudest lisadest, mis kirgastab antud kategooriat. Veel üks huviatv fakt mängu kohta on see, et see klassifitseeritud kõrge volatiilsusega mängude hulka, aga see pole kindlasti nii hull kui legend Book of Dead ise. Me usume, et antud mäng võiks olla uueks lemmikuks nii mõnelegi mängijale, proovi mängu chanz.com lehel!

Faktid

  • Read: 3
  • Rullikud: 5
  • Võiduliinid: 10
  • Maksimaalne võit: 10 000x
  • Volatiilsus: Kõrge
  • Lisad: Scatter Jackpot, Pyramid Spins, Free Spins
  • Ilmunud: 20.02.2020

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+