Devil’s Crossroad – Nolimit City

Share the page

Devil’s Crossroad – Nolimit City

Nolimit City Devil’s Crossroad viib mängijad tumedale ja intrigeerivale teekonnale, ühendades pattude teema suurepäraste uuenduslike mängumehaanikatega. See mäng pakub ainulaadset kogemust, mis ühendab üleloomuliku slotide põnevusega, seega vaatame lähemalt, milliseid funktsioone see pakub!

 

Ülevaade

Devil’s Crossroad asub maailmas, kus ristteed tähistavad kohtumispaika üleloomulike asjadega ning sellel on ruudustiku stiilis mänguala, mis on jagatud neljaks ristlõikeks, millest igaüks sisaldab endas nelja sümbolit, kes on keskel ühendatud Devil Wild sümboliga. Mängu paigutus on tõesti üsna ainulaadne ja selle disain loob hirmutava atmosfääri, jäädvustades suurepäraselt selle tumeda teema olemuse.

Mängus olevad sümbolid hõlmavad tavalisi kaardijärjestusi, mis on kujutatud määrdunud liiklusmärkidena madala väärtusega sümbolite jaoks, ja viit tegelast, mis esindavad erinevaid motivatsioone saatanaga, kui kõrgema väärtusega sümbolitega tegelemiseks. Keskne saatana sümbol toimib metsikuna ja sellele külgnevad sümbolid võivad juhuslikult muutuda Cross Wilds sümboliteks. Need wildid toimivad nii, nagu võiks eeldada, asendades võidukombinatsioonide loomiseks mis tahes muu sümboli. Devil’s Crossroad pakub ka mitmeid erinevaid erifunktsioone, mis lisavad mängu sügavust. Siin on erifunktsioonid, mida võid oodata;

Cross Multiplier: Võidukombinatsioonid eemaldavad sama tüüpi sümboli teistelt ristlõigetelt, suurendades iga eemaldatud sümboli ristlõike kordajat +1 võrra.
Scatters: Scatter sümbolid võivad ilmuda nende ristlõike keskmisesse ritta või veergu, deaktiveerides sektsioonis ülejäänud sümbolid ja eemaldades sama tüüpi sümbolid teistest osadest.
Redemption Spins: Funktsioon käivitatakse nelja scatter sümboli maandumisel, see algab kolme spinniga ja lähtestub iga uue mündi maandumisel. Veeru täitmine müntidega aktiveerib modiifikaatorid, lisades spinnidele dünaamilisi elemente.

Mäng pakub ka Boonusvooru ostmise funktsiooni (mängijatele sobilikest regioonidest), mis võimaldab otsest juurdepääsu nii tavalisele, kui ka uuendatud Redemption Spins funktsioonile.

Meie arvamus

Devil’s Crossroad on kütkestav slot, mis paistab tõeliselt silma oma ainulaadse teema ja uuenduslike mängufunktsioonidega ning on suurepärane täiendus Nolimit City niigi muljetavaldavale slotiportfellile. Mängu kõrge volatiilsus ja kaasahaaravad funktsioonid muudavad selle suurepäraseks valikuks mängijatele, kes otsivad põnevat ja kaasahaaravat kogemust ning maksimaalne võit, mille ühe spinniga võid saada, on samuti üsna suur, täpsemalt 13 180x oma panusest. Olenemata sellest, kas sind tõmbab üleloomulik või otsid lihtsalt erilist sloti, Devil’s Crossroad on kindlasti proovimist väärt. Suundu saidile Chanz.com, et sukelduda pattude maailmas!

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.