EAST SEA DRAGON KING – NETENT

East Sea Dragon King NetEnt Freespins bonus
Share the page

Vanakooli slot uues kuues

Ma olen kindel, et kõik mäletavad NetEnti mängu Berry Burst Max? See slot kasutas 5×3 mänguvälja ning Cluster Pays süsteemi. Võta see sama mäng, asenda sümbolid ning saadki East Sea Dragon mängu. Vanakooli mängu ehtimine uute idamaiste sulgedega tundub olevat hetkel populaarne.

 

Üldine

Mängu nimest võib järeldada, et tegemist on mereteemalise mänguga. Draakoni kuningas selles mängus on Vana-Hiina kultuuri tegelane, kelle nimeks on Au Guang ning ta on hea õnne märgiks kõigile, kes talle peale satuvad. Seega sobib Au Guang siia videomängu ideaalselt.

East Sea king mängul on 5 rullikut ja 3 rida ning cluster pay funktsioon. Cluster pay tähendab seda, et 5 ühesugust sümbolit, mis on mänguväljal ühendatud ükskõik kuidas, annavad mängijale võidu. Maksimaalne kombinatsioon koosneb 15 ühesugusest sümbolist. Antud mäng on kõrge volatiilsusega.

 

Lisad

Lisade osas on antud mäng üsna kesine. Siit leiab wildid ja respinni lisa.

  • Wild võib ilmuda baasmängu ja respinnide ajal. Nagu ikka, asendab wild kõiki sümboleid ning kui ta ilmutab ennast tavamängu ajal, muutub see laienevaks wildiks
  • Laienevad wildid ulatuvad üle terve rulliku ning olles lukustatud, aktiveeruvad respinnid. Saades respinnide ajal juurde rohkem wilde, lisatakse respinnidele otsa veel respinne.

 

Meie arvamus

Antud slot on väga volatiilne, aga siin on siiski võimalik saada pihta 6000 kordsele võidule. Tänu volatiilsusele tuleb aga arvestada paljude tühjade spinnidega. Üldiselt pole antud mängus peale graafika ja muusika mitte midagi uut. Kui sulle meeldib kõrge volatiilsus ning aasiapärane atmosfäär, on antud mäng sinule loodud ( või Berry Burst Max). Vastasel juhul leiad midagi endale meelejärele olevat kindlasti chanz.com lehel.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+