ESQUELETO EXPLOSIVO 2 – THUNDERKICK

Esqueleto Explosivo 2 Thunderkick videoslot free spins bonus chanz
Share the page

Uuendusguuri läbinud sõber teeb tagasituleku

Esqueleto Explosivo 2 on vana hea ülesehitusega ja väljanägemisega, aga siin on kindlapeale mõned vinged värskendused ja uus hingamine!

 

Ülevaade

Esqueleto Explosivo on meid lõbustanud nüüdseks 5 aastat, seega oli aeg uuendusteks. Mäng põhineb Dia De Muertosel, mis tähendab surnute päeva. See festival leiab aset npvembris ning kestab mitu päeva. Selle festivali ajal pidutsetakse koos lähedastega ja sõpradega, keda pole enam meie seas. Mängu uus versioon hõlmab endasi lisasi nagu: Plahvatavad wildid, Tasuta spinnid koos kordajatega ning Drop sümbolid kordajatega.

Mängu esimest korda avades tundub see väga tuttav. Mänguväli on sama nagu enne, 5 rullikud ja 3 rida. Mida ilmselt esimesena märgatakse, on vapustavad 99 võiduliini, eelmisel versioonil oli 17 võiduliini. Siin on laulmist, hõiskamist ja kitarrimängu nign kõigele lisaks leiab siit kõrge volatiilsuse, mis on huvitav kuna eelmine osa oli suhteliselt madala volatiilsusega.

 

Lisad

Kõik parimad palad varasemast versioonist on alles jäetud ning paar uut head lisa on juurde pandud. Võidusummad on suurendatud Mucho kordajate abil kuni 32x tavamängus. See kasvab iga kord kui ilmub Explosivo wild, mis plahvatab ning võtab endaga 3-8 lähedal asuvat sümbolit.

Meeldiva üllatusena tulevad Tasuta spinnid :), mis aktiveeruvad leides 3-5 Lillat scatterit baasmängus. Scatteritd annavad vastavalt 10, 12 või 14 tasuta spinni. Leides boonusmängu ajal 2, 3, 4 või 5 scatterit, saab vastavalt 3, 7, 10 või 12 respinni.

Tasuta spinnide ajal kogutakse wilde. Iga kolmas Explosivo wild annab ekstra spinne, aga eemaldab madalaima kordaja. Kõrgeim kordaja boonusmängus on x64.

 

 

Meie arvamus

Isegi kui antud verisoon meenutab meile väga originaali, on tegemist siiski ainult sarnase väljanägemisega. Mängu mootor koos volatiilsusega on täiesti uus. Thunderkick on tabanud hästi mängijate soove, tuues sisse kõrgemad kordajad ja tasuta spinnid.

 

Testida saab mängu chanz.com lehel!

 

Faktid:

  • Read: 3
  • Rullikud: 5
  • Võiduliinid: 99
  • Maksimaalne võit: 5000x
  • Volatiilsus: Kõrge
  • Lisad: Tasuta spinnid, Mucho kordajad, Explosivo wildid
  • Ilmunud: 22.01.2020

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=145&v=vG5LRpnxuu4&feature=emb_title

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+