FINNS GOLDEN TAVERN – NETENT

Finns Tavern NetEnt Bonus Videoslot Freespins
Share the page

Finns Golden Tavern ülevaade

Netenti uus kobarvõitudega slotimäng on päris okei videomäng ning see ütleb enam-vähem kõik mängu kohta. Mängust leiab Free spinnid, Random coinid, Fist slam ja Spiral spins lisad.

 

Üldine

Nagu te olete juba ilmselt taibanud, siis mäng põhineb Finn and The Swirly Spin videomängul, mis ilmus aastal 2017. Sellel uuel versioonil on sama disain ja sama taustamuusika, aga see tutvustab teile uut spiraalse spinnide mehhanismi. Millegipärast meenutab see slot meile Super Mario mänge.

Mäng toimib tavapärasel 5×5 mänguväljal. Mängu sümbolid liiguvad spiraalis mänguväljal ning samuti on siin vabalangemise mehhanism, mis asendab võidukaid sümboleid. Lühidalt öeldes meenutab mängu uus versioon paljuski oma eelkäijat. Teisalt jällegi pole see mäng nii kirev ja värvirohke ning see võib olla ka põhjuseks, miks Finn terved päevad kõrtsis veedab 🙂

 

Lisad

Antud slot ei paista silma paljuda lisadega. Siin on lihtne tasuta spinnide funktsioon koos kasvavate kordajatega. See ongi kõik, selleks et lisa aktiveerida, on vaja saada mänguvälja keskele laegas. Juhul kui laegas on endiselt mänguvälja keskel pärast sümbolite vabalangemist, aktiveerub Random coin lisa, mis muudab madala väärtusega sümbolid mündiväärtusteks.

Okei, siin on veel lisa Fist slam, mis aktiveerub juhuslikult, mille tagajärjel virutab Finn rusikaga vastu lauda ning seejärel genereeritakse võit.

 

Meie arvamus

See slot ei paku iseenesest palju, aga see võib olla põnev meelelahutus vihmasel õhtupoolikul. Slot ei paku ulemelisi võite ning maksimaalne võit tundub olevat 1000 – 2000 kordne panus, kuid see pole NetEnti poolt veel kinnitatud.

Testi seda videomängu siin Chanz.com lehel pärast ilmumist!

 

Faktid:

  • Read: 5
  • Rullikud: 5
  • Võiduliinid: kobarvõidud
  • RTP: 96,1%
  • Võidu sagedus: 21,2%
  • Lisad: Free spins, Spiral spin, Fist slam ja Random coin
  • Välja tulnud: 04.12.2019

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+