GREAT RHINO MEGAWAYS – PRAGMATIC PLAY

Great Rhino Megaways Pragmatic Play Chanz.com
Share the page

Pragmatic kasutab MEGAWAYS süsteemi

Pragmatic Play ühendas jõud oma esimese MEGAWAYS slotikaga. Great Rhino Megaways pakub üle 200 704 mooduse võitmiseks ning siit leiab erinevate võimalustega tasuta spinnid.

 

Üldine

Megaways mängud on litsentseeritud Big Time Gamingu poolt ning Pragmatic on hankinud litsentsi selle uue videomängu tarbeks. Nad on siiani olnud suhteliselt ettevaatlikud ning lasknud sarnase mängu välja Pragmaticuga William Hill kasiinos. See uus variant on päris lahe, aga see ei paku mänguliselt väga midagi uut.

Visuaalselt võib näha samasugust Aafrika savanni tausta, koos eksootiliste helide ja efektidega nagu eelmistes mängudes. Üldises mõttes on tegemit mänguga, mis ilmestab ideaalselt seda, kuidas MEGAWAYS slotikad välja näevad ja töötavad.

 

Mängu ülesehitus

Seda slotikat mängitakse 6 rullikuga mänguväljal, kus rullikutel on 2-7 sümbolit. Tuttavad boonuserullikud asetsevad rullikutel 2-5 ning pole mingi üllatus, et võidukombinatsioon aktiveerib ahelreaktsiooni, kus võidusümbolid eemaldatakse ning nende kohale langevad uued sümbolid. See kordub kuniks jätkub võidukombinatsioone.

 

Lisad

Kõik keerleb ümber tasuta spinnide. Kuldne ninasarvik toimib scatterina ning vaja läheb vähemalt nelja, et aktiveerida tasuta spinnid. Siin tuleb ka väikene erinevus eelneva mänguga – siin saab valida 4 erineva tasuta spinnide vahel.

  • 15 tasuta spinni koos 1x kordajaga
  • 10 tasuta spinni koos 5x kordajaga
  • 5 tasuta spinni koos 10x kordajaga
  • Üllatus: juhuslik arv tasuta spinne koos juhuslik arv kordajatega

Iga langev sümbol/id kaskaadina tasuta spinnide ajal kasvatab kordajat 1 võrra ning sellel pole limiiti. Tasuta spinnid aktiveeruvad uuesti, kui mänguväljalt leiab 4 või enam scatterit ning see lisab juurde 5 tasuta spinni.

Lisaks sellele on siin lisafunktsioon Ante Bet. Juhul kui see on aktiivne, saab mängija tõsta panust, mis lisab rullikutele scattereid ning see omakorda duubeldab tasuta spinnide leidmise võimalust. See lisa pole saadaval kõikides riikides ning mõnel juhul on isegi võimalik osta tasuta spinnide boonusmäng.

 

Meie arvamus

Great Rhino Megaways ei too midagi põrutavalt uut lauale ning Pragmatic on alustanud oma sellelaadse seeriaga ettevaatlikult, mis on meie arvates tark tegu. See on hästi tehtud Megaways slotikas, millel on voolav animatsioon ja ladus mängusüsteem. Maksimaalne võit mängus on 20 000 kordne panus, ehk antud mäng pakub head potentsiaali. Ainukeseks negatiivseks küljeks võib lugeda mängu volatiilsust, mis on hinnatud ekstreemseks skaalal 10/10-st. Seega leiab siit baasmängu ajal palju tühjasid spinnde, kõik imeline hakkab juhtuma tasuta spinnide lisa ajal. Tule chanz.com lehele ja testi seda slotikat ise!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+