HTML JA FLASH

Flash Html5 Chanz Videoslot Freespins Bonus
Share the page

HTML5 ja Flash videomängud

Mängides videomänge olete vast kokku puutunud terminitega flash ja HTML5. Mis need täpsemalt siis on? Kuidas nad sind mõjutavad? Siin on väikene informatsiooni killuke sellest, mida peaksid teadma HMTL5 ja flashi kohta.

 

HTML5

On uueks standartiks sisu kuvamiseks internetis. HTML5 toetab paljusid operatsioonisüsteeme ja veebilehitsejaid. HTML5 ei sõltu riistvarast, kuna see on kodeeritud HTML keeles ning see jookseb veebilehitsejates nagu näiteks Chrome, Firefox ja Safari. Enamiks uutest videoslottidest on loodud silmas pidades seda uut standardit ning vanem ehitatakse ümber antud tehnoloogiat kasutades.

 

FLASH

Flash loob animatsioone, texte, joonistusi jms. See on loodud ettevõtte Adobe poolt. See oli laialdaselt kasutuses (mõningates kohtades on siiani) ning see vajas arvutisse alla laadimist. Viimasel ajal on tulnud ette juhtusi, kus häkkerid on proovinud läbi just nende programmijupikeste kaudu, võtta võimust võõra seadme üle. See on üks peamisi põhjuseid, miks liigutakse üle turvalisemale tehnikale.

 

VIDEOSLOTID

Mida kogeb tavaline kasiinokülastaja mängides HTML5 slotte? Märgata on suurt erinevust jõudluses ning mängud jooksevad palju kiiremini, söövad vähem mälu ning ei vaja lisaprogramme. Lisaks sellele töötab antud mäng ilusasti igas seadmes.

Kasutades flashi, võib näha kuidas arvuti vajab töötamiseks palju resursse. Flashil ei ole enam tulemas uuendusi, mis teeb selle kasutamise ebaturvaliseks. Mõned veebilehitsejad on flashi vaikimisi välja lülitanud.

Kindlasti võib siit-sealt leida mõningaid videomänge, mis jooksevad endiselt flashi baasil, kuid need mängud on vajumas unustuste hõlma. Peale tulevad uued ja paremad mängud, mid pakuvad veelgi paremat ja turvalisemat kasiinoelamust!

 

Testige meie HTML5 mänge NetEntilt juba täna lehel chanz.com

 

Kasutades seda linki, saab testida lihtsat HTML5 slotti 🙂

 

Alati mängige vastutustundlikult.