Jingle Ways Megaways – Red Tiger

Share the page

Jingle Ways Megaways – Red Tiger

 

Kas loed juba päevi jõuludeni? Detsember on aeg aaastas, mil jõuluhullus hakkab tõesti kõikjal välja paistma; Paljudes kohtades leiate igasuguseid põnevaid jõulukampaaniaid (vaata meie kampaania üksikasju siit) ja loomulikult pakuvad kõik meie lemmikmängude pakkujad ka jõuluteemalisi mänge. Jingle Ways Megaways on üks Red Tigeri uhiuutest väljaannetest – ja see on tegelikult päris hea!

Ülevaade

Jingle Ways Megaways pakub täpselt seda, mida sellise nimega slotilt ootad, ja teeb seda kõike väga hästi. See on jõulumäng, mis kasutab ülipopulaarset Megaways-mehaanikat, 6 rullikuga paigutusega ja võimalusega saada kuni 117 649 võiduviisi.

Mängu graafiline välimus on selgelt saanud inspiratsiooni jõuluvana töötoast, kuna Sinu rullikud on vooderdatud jõuludekooriga ja riiulid on täis jõulukinke. Ka mehel endal, Jõuluvanal, on mängus oluline roll, sest ta võib suvaliselt su rullikutele ilmuda mistahes keerutuse ajal, et pakkuda sulle magusaid üllatusi. Kui Jõuluvana Kingituse funktsioon aktiveerub, saad avada jõulukingi, mis annab sulle juhuslikult ühe võimalikest mängumuutjatest;

Mega Wilds: Annab kuni 7-kordse võidukordajaga kuni neli Mega Wild sümbolit, mis katavad kogu rulliku. Wildid võivad ilmuda ainult Sinu neljal keskmisel rullikul.

Festive Reels: Annab sulle garanteeritud võidu kõrgema väärtustega sümbolitega, sest kõik madala väärtusega sümbolid eemaldatakse. 

Raining Wilds: Annab su neljale keskmisele rullikule suvalisi wilde ja tagab võidu.

Multiplies Boost: Saab käivituda ainult tasuta spinnide funktsiooni ajal, suurendades Sinu võidukordajat 5 võrra.

Jõuluvana kingitus võib ka tasuta spinnide funktsiooni otse käivitada, kuid seda saab käivitada ka traditsioonilisemal viisil, kui rullikutele maandub vähemalt kolm Snow Globe Scatterit. Tasuta spinnide funktsioon algab 8 tasuta spinniga ja 1-kordse võidukordajaga, kui maandus täpselt kolm scatterit, kusjuures iga täiendav scatter annab +2 lisaspinni. Võidukordaja kasvab funktsiooni ajal iga kaskaadvõidu korral +1-ga ja on maksimaalselt 15-kordne.

 

Meie arvamus

Meile tegelikult väga meeldis seda mängu mängida ja tundub, et see on kindlasti üks paremaid jõuluteemalisi slotte. Megaways tiitlid on alati põnevad, kuna igal spinnil saabuvate võiduviiside arv muutub ja ainuüksi see pakkus meile meelelahutust, kuid kingitusi viskav Jõuluvana on sellele lisaks kena täiendus. Tõsta oma jõulumeeleolu ja proovi seda ise leheküljel Chanz.com!

 

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.