Mercy Of the Gods -NetEnt

Mercy of The Gods
Share the page

Mercy of the Gods – Jackpot

 
Kui Sulle meeldib Divine Fortune jackpoti mäng, siis on NetEnti poolt pakutav Mercy of The Gods koos oma põnevate lisadega just midagi Sinule! 

 

Ülevaade

 
Sloti ülesehitus sarnaneb teatud määral mängule Divine Fortune. Erinevusteks on aga mõningad muudatused võidusummade tabelis ja pisut suurem RTP. Mängu lisad on üsnagi samasugused kui Divine Fortune’is. 
Kas sa teadsid, et Divine Fortune on välja jaganud sellise lokaalse jackpoti nagu näiteks 150 000 eurot 1 eurose spinniga? Lokaalne jackpot tähendab seda, et jackpoti summa kogutakse kasiinosiseselt, mitte nagu Mega Fortune mängus, kus põhilised jackpotid kogutakse üle terve võrgustiku.
Mercy of the Gods on Egiptuse-teemaline slotimäng 3 rea, 5 rulliku ja 20 panuseliiniga. Kiitused siinkohal ka NetEntile suurepärase ja kõrgetasemelise mängudisaini eest!
 

Lisad

 

Lisakeerutused

See on kõige sagedamini aktiveeruv lisamäng. Lisakeerutused käivituvad kui rullikutele ilmub vähemalt üks Wild sümbol, mis hakkab seejärel iga lisakeerutusega rea võrra allapoole liikuma kuni kaob. Selle lisa juures on veel üks üllatus – kui Wild sümbol paigutub teise Wild sümboli taha, käivitub Double Wild, mis laieneb üle terve rulliku. 

 

Tasuta spinnid

Kui Sul õnnestub saada 3, 4 või 5 Scatter sümbolit ükskõik kus kohas rullikutel, tasustatakse Sind 5,8 või 12 tasuta spinniga. Boonusena võivad ka siin käivituda lisakeerutused ja Double Wild lisamäng.

 

Jackpot

Nonii, järg on jõudnud kõige enam oodatud lisani! Jackpot algab siis, kui saad 3 või enam boonussümbolit põhimängus või lisakeerutuste ajal. Seejärel sisened Sa spetsiaalsesse jackpoti kambrisse ning kogutud sümbolid asetatakse mängu rullikutele. Mängus on sul 3 keerutust. Kui tabad mõnel rullikul boonussümbolit, läheb keerutuste arv tagasi 3 peale.
Iga boonussümbol tasustab Sind juhusliku rahalise auhinnaga, mis on võrdne Sinu 10-200-kordse kogupanuse summaga. Eriti magusad võidud tulevad aga siis, kui täidad terved read boonussümbolitega. Ühe täis rea eest kingitakse Sulle Minor Jackpot (20x kogupanuse summa), 2 rea eest Major Jackpot (100x kogupanuse summa) ja kolme rea puhul Mega Jackpot!

 

Meie arvamus

Tundub, et jackpot võib siin mängus kasvada isegi suuremaks kui Divine Fortune’is. Kuigi slot on tõeliselt meelelahutuslik, on ta samas ka väga ebastabiilne võitude maksmise poolest, mis võib mängurõõmu veidi vähendada. Kokkuvõtteks on see mäng aga kindlasti väärt proovimist ning kes teab, ehk on järgmine suur jackpot just Sinu oma! 
 
Mängu saad proovida meie kasiinos chanz.com juba täna!
 
Faktid:
  • Ridu: 3
  • Rullikuid: 5
  • Panuseliine: 20
  • RTP:  96.64 %
  • Maksimaalne väljamakse: 1600x
  • Varieeruvus: Keskmine/kõrge
  • Lisad: lisakeerutused, Double Wild, tasuta spinnid ja Jackpot mäng