ONLINE LIVE KASIINO CHANZIS

Perfect Blackjack live casino Chanz Netent
Share the page

Live kasiino

Kui sa oled Chanz.com lehel mänginud, siis oled vast näinud sektsiooni nimega live kasiino. Vaatame lähemalt, mida see endast kujutab.

 

Üldine

Kui keegi räägib live kasiinost, siis peavad nad silmas füüsilist kasiinot, nagu kasiinod Las Vegases. Tavaliselt leiab sealt restoranid, hotellitoad, slotimasinad, kaardimängud jpm. Kuid kui sulle ei meeldi aega veeta rahva seas, on online live kasiinod just sinu jaoks! Online live kasiinod on striimitud otse stuudiost sinu monitorile või mobiilile ning seda saab mängida põhimõtteliselt igal pool.

Mängijad saavad omavahel ja krupjeedega suhelda läbi vestluse ning see tekitab tunde, nagu oleks päris kasiinosse sattunud. Kõik tavapärased kasiinomängud on saadaval: live blackjack, live rulett ja live baccarat. Need mängud on muidugi saadaval chanz.com lehel kahe mänguarendaja poolt – Pragmatic Play ja NetEnt.

 

Perfect Blackjack – Netent

Midagi uut mis on tulnud turule, on NetEnti Perfect Blackjack. See on uus ja innovatiivne live blackjack, kus tegevus tehakse mängija eest ära vastavalt baas- või perfektsele strateegiale. Lisaks sellele pakub see automaatset mängimise võimalust läbi mitme raundi.

Perfect Strategy Blackjack on mitmekesi mängitav common draw blackjack mäng. Mängus on kolm istekohta ja 8 kaardipakki ning see on läbiviidud live diileri poolt.

Mängu eesmärgiks on saavutada kaardikäsi, mille väärtus on võrdne 21-ga või sellele võimalikult lähedal võrreldes diileriga, ilma et läheks lõhki.

See mäng kasutab “perfect strategy süsteemi”, mis mängib autoaamtselt sinu eest, tehes otsuseid reaalajas arvestades sinu kaarte, järgides perfektset strateegiat.

Perfect Strategy otsused põhinevad ettemääratletud stsenaariumitel, võttes arvesse diileri ja mängijate kaardid. Selle põhjal tehakse mängus otsused, mis annavad mängijale parimad võiduvõimalused.

Vaata Perfect Blackjack mängu Chanz.com lehel.

https://youtu.be/9k_5pMbsEQM

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+