OZZY OSBOURNE – NETENT

Ozzy Osbourne NetEnt
Share the page

Pimeduseprints on saabunud

Pole vist kedagi, kes ei teaks Ozzyt. See pioneer on teinud ilma hevimaastikul aastakümneid ning jätkab endiselt samas vaimus! Ozzyl oli isegi endanimeline tõsielu show, seega ei pane imestama, et välja on tulnud tema nimeline slotimäng. NetEnt on varemgi tulnud välja rockiteemaliste mängudega, nagu näiteks Guns ’n’ Roses, Mötorhead and Jimi Hendrix.

 

Ülevaade

Ennem mängu ilmumist polnud saadaval väga palju infot, aga see slot oli kindlasti ootamist väärt. Mängu avades leiab sealt pimeduseprintsi enda, istumas oma troonil ning kõlaritest mürtsub tema hittlugu Mr. Crowley.

Mäng iseenesest on väga lihtne, 20 fikseeritud võidujada, 5 rullikut ja 3 rida. 

 

Lisad

Bonus Bet: Selle lisa aktiveerimisega on võimalik dubleerida oma panust. See lisam pakub sulle järgmiseid ekstraid: võiduvõimaluste sagedus, boonuste sagedus ja kordajate väärtus tõuseb

Scatter: Leides rullikutelt 1, 3 ja 5 scatteri aktiveeruvad tasuta spinnid. Juhul kui leiab 2 scatterit, saab mängija laetud re-spinni. Kui spinni ajal on aktiveeritud Bonus bet, saab mängija 5 tasuta spinni tavalise 4 asemel.

Charge up: Mänguvälja vasakus nurgas on sümbolite kast, kus spinni ajal olev sümbol muudab rullikutel olevad spinnid järgmiseks väärtuslikumaks sümboliks. Juhul kui kasti ilmub scatter, saab mängija tasuta spinni.

Feature spinner: Mänguvälja paremas nurgas on kast, kus näeb lisa, mis kohaldub re-spinnidele.

Feature spinner and Symbol charge up: antud lisa võib anda tavalise mängu käigus mündivõite, sümbolite kordajaid, wilde või sümbolite uuendusi (kõik preemium sümbolid saavad parema järgmise väärtuse)

 

Meie arvamus

Tegemist on suhteliselt tavalise mänguga NetEnti poolt ning tuleb tõdeda, et ootasime midagi vingemat. Võib-olla oleks tahtnud mängus näha Pimeduseprintsi ennast ja rohkem animatsioone. Videomängu lisad on veidi segadusttekitavad ning võivad võtta natukene aega, et päris täpselt aru saada, kuidas kõik toimib.

Teoorias on võimalik leida siit 10 000 kordne võit, aga reaalsuses on maksimaalne võit 2500 kordne. Nõuandena võib öelda, et mõistlik on aktiveerida Bonus beti lisa, et maksimeerida oma RTP-d dramaatiliselt palju.

Ilmselt on tegemist Ozzy fännidele mõeldud mänguga ning teisi see võib-olla nõnda palju ei kõneta.. või kes teab, ehk tekitab see hoopiski uusi fänne juurde?

Testida saab mängu Chanz.com lehel.

 

Faktid:

Read: 3

Rullikud: 5

Võiduliinid: 20

Volatiilsus: Keskmine

Võitude sagedus: 24,2-25.5%

Tasuta spinnide sagedus ilma Bonus bet lisata: 1/259 spinnist
Tasuta spinnide sagedus koos Bonus bet lisaga: 1/140 spinnist

Maksimaalne võit: 10 000x

Lisad: Re-spinnid, Tasuta spinnid, Charge up koos sümbolite ja lisade spinneriga

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+