PINK ELEPHANTS 2 – THUNDERKICK

Thunderkick Pink Elephants review Chanz.com
Share the page

Veel Pink Elephantse rahvale!

Rootsi mängutootja Thunderkick on loonud järje mängule Pink Elephants. Mängu visuaalne külg pole suuresti muutunud, aga mõningaid muudatusi on viidud läbi mängu matemaatilises loogikas. Vaatame lähemalt

 

Üldine

Mängu sisenedes tervitab sind 6 rullikuga ja 4 reaga mänguväli. Graafiline pool on üsna tuttav koos mägedega, tähtedaga ja rohuniitudega, mida võis näha eelmiseski versioonis. Tegelikult on mängu parendatud ning see toob meieni paremini tasakaalustatud mänguelamuse. Uue sümboline leiab kitsed, kes tulevad siniselt, roheliselt, oranžilt või lillalt värvitult. Nagu nimigi ütleb, on Pink Elephant suurima väärtusega sümbol. Kokku on siin mängus 4096 võiduliini.

 

Lisad

Siinkohal pole üllatusi. Kogu kuldseid pähkleid ja kolm või enam aktiveerivad tasuta spinnide boonusmängu. Sinu abistamiseks võib aktiveeruda baasmängu ajal Mystery scatters sümboli lisa, mis lisab mänguväljale kuldseid pähkleid.

Tasuta spinnide ajal peab koguma Pink Elephants Orbe. Iga kogutud orb aitab täita mõõdikut. Mõõdiku täitumisel muutub olemasolev kitse sümbol kõrgema väärtusega sümboliks. Täida kõik mõõdikud ning võid oodata suurt võitu! Iga kord kui mõõdik saab täis, saab mängija 1 lisa tasuta spinni

 

Meie arvamus

Vaatame seda asja sellise nurga alt – sa värvid oma maja ära ja saad Pink Elephants 2. Maja näeb ilus välja ja pakub hingerahu. See uus videomäng ei pruugi olla uute mängude  topis, aga selle suhteliset madal volatiilsus ja kõrge, kuni 10 000x võit, on kindlasti hitt!

Testi Pink Elephants 2 chanz.com lehel

 

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+