RICH WILDE AND THE SHIELD OF ATHENA

Rich Wilde Shield of Athena Playn'go Chanz New
Share the page

Seikleja teeb viienda tagasituleku

Kas mäletad veel klassikalist videomängu Medusa? Sellisel juhul on meil sulle hea uudis! Play’n Go uus slotikas koos Rich Wildiga tuleb ühes Medusa respinnidega ja Medusa Gaze tasuta spinnidega.

 

Üldine

Nagu me juba mainisime on tegemist viienda slotikaga Rich Wilde seikluste seeriast. Need on saanud selle Rootsi mängutootja üheks suurimateks hittideks. Nagu arvatagi võib, hakkab Rich Wild selles mängus avastama Atlantise ja Shield of Athena saladusi. Athena kasutab erilist kilbi kaitse Aegist ning mõnikord pakub seda ka oma lemmikutele mängijatele.

Järjekordses seikluses on ühinenenud Rich Wildiga tema tütar Cat Wilde, mis teeb sellest isa-tütre Atlantise saladuste avastamise seikluse.

See uus slotimäng kasutab 10 võiduliini ja 5 x 3 mängulauda. Mänguvälja ümbritesevad Vana-Kreeka stiilis sambad ja palju vett. Panused algavad siin mängus 0,10€

Shield of Athena volatiilsus on hinnatud kõrgeks 10/10-st, pakkudes sealjuures 10 000x maksimaalset võitu.

 

Lisad

 

Medusa Respin lisa

Seda lisa võib aktiveerida iga keerutus, kus Shield of Athena maandub ükskõik millisele rullikule. Kui lisa aktiveerub, saab mängija respinni ja Shield of Athena sümbol muutub wildiks ning püsib koos võidukombinatsiooniga paigal.Peale seda lisatakse mängijale taas respinn, kui spinn oli võidukas või rullikutele ilmus uus Shield of Athena.

 

Medusa Gaze tasuta spinnid

See lisa aktiveerub juhul, kui 3-5 Cat Wilde sümbolit maandub rullikutel, andes vastavalt 10, 12 või 15 tasuta spinni. Selle lisa ajal on võimalik nautida veel lisaks Medusa respinni lisa. Tasuta spinne on võimalik reaktiveerida lõpmata arv kordi, saades 3 või enam Cat Wilde sümbolit boonusmängu ajal.

 

Meie arvamus

See mäng on väga hästi tehtud ning on hoitud samalaadset stiili eelmiste osadega. See ei paku põrutavalt uusi lisasid, kuid see on stiilne ja kõik toimib koos ladusalt. Ainukeseks negatiivseks küljeks võiks pidada mängu kõrget volatiilsust, mis toob endaga kaasa palju tühjasid spinne. Selle eest aga pakub mäng võimsat 10 000 kordset maksimaalset võitu.

Me võiks seda slotikat isegi Book of Dead järglaseks pidada, see võib kindlasti saada üheks lemmikuks mänguks nende hulgas, kellele meeldivad Rich Wilde seiklused.

 

Testi seda mängu chanz.com lehel pärast ilmumist!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+