Serengeti Gold – Microgaming

Share the page

Serengeti Gold – Microgaming

 

Serengeti Gold on kolmas väljalase Microgamingu Gold-seeriast pärast Western Goldi ning Emerald Goldi. Just nagu eelmised mängud seerias, on Serengeti Goldis HyperHold funktsioon, mis on mängu põhiline osa.

 

Ülevaade

Mängu baas asetus on väga lihtne viie rullikuga ning 25 võiduliiniga, safari teemaline välimus annab mängule üldpildis väga stiilse tunde. See on üks nendest mängudest, mida võid ette kujutada Las Vegases vanakooli slotimasinana. Aga ära arva, et see ei tööta online slotina! 

Mängu funktsioonid jälgivad sama liini, hoides mängu lihtsana ning ligipääsetavana. Seal on tavaline wild sümbol mida tähistab safari loomade kuningas – Lõvi. HyperHold funktsioon, mille ümber mäng on ehitatud, aktiveerub kui baasmängu ajal maandub rullikule 6 või rohkem Golden Money sümbolit.

HyperHold funktsioon on põhimõtteliselt Microgamingu enda ümbernimetatud Streak Respins funktsioon, mille leiad mitmetest teistest selle mängupakkuja mängudest. Kui funktsioon algab, liigud teistele rullikutele ja alustad 3 respinniga. Funktsiooni ajal võivad rullikutele maanduda ainult toorikud või Golden Money sümbolid, ning iga kord kui saad uue Golden Money sümboli, jääb see sinna kus see maandus ning resetib su respinnid tagasi 3 peale.

Selle funktsiooni erilised lisad on kolm erinevat jackpotti mis võivad selle ajal aktiveeruda. Mini ja Major Jackpotid aktiveeruvad, kui vastavad sümbolid maanduvad rullikule ning annavad sulle kas 30x (Mini) või 100x (Mega) võidu sinu panusest. Kui õnnestub terve ekraan täita Golden Money sümbolitega, siis aktiveerub Mega Jackpot, mis on 2,500x sinu panusest ning samuti kõige suurem üksik võit saadaval mängus. Loomulikult saad ka tavalised Golden Money võidud ning väiksemad jackpotid, mille õnnestusid maanduda kui rullikut täitsid. 

Mängus on ka Tasuta Spinnide funktsioon, mis aktiveerub kui 1, 3 ja 5. rullikul maanduvad scatter sümbolid baasmängu ajal. Tasuta spinnide arv ning võidukordaja nende ajal pannakse paika boonusratta ajal, ning see varieerub 10-25 tasuta spinni ning 2x-5x võidukordaja vahel. Maksimaalse võidu 2,500x sinu panusest võib saada ka tasuta spinnide ajal, kui saad 5x võidukordaja ning siis õnnestub ekraani täis saada Lion Wild sümbolitest.

 

Meie arvamus

Kokkuvõttes on see hea täiendus mängude seeriale, mis pakuvad Streak respin (HyperHold) funktsiooni. Oleme märganud, et see funktsioon läheb aina populaarsemaks mängudes ning ka mängijate hulgas, ning see mäng pakub just seda, aga mitte palju rohkem lisaks. Kui otsid selle funktsiooniga mängu, juhtud loomi armastama või soovid lihtsalt safarit külastada, siis proovi seda mängu portaalis Chanz.com 

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.