SUPER STRIKER – NETENT

Super Striker Slot NetEnt Chanz casino
Share the page

Maailm on läinud jalkahulluks!

Anna suvele avapauk koos Super Striker slotikaga, uus 3 reaga ja 3 rullikuga videomäng NetEntilt!

 

Ülevaade ja lisad

Sellel uues jalgpalli slotikal on multi-level tasuta spinnid, kordajate lisa ja Bet Slip. Kui baasmängust leiab kuldse scatteri, annab see kohese võidu! Leides 3 jalgpalli scatterit, saab mängija 5-tasandilised tasuta spinnid koos kasvava kordajaga.

Tasuta spinnide ajal peab koguma kuldse scatteri sümboleid, sest iga leitud scatter suurendab võitu ning lähtestab tasuta spinnide arvu. Kogudes 9 scatterit, jõuab järgmisele tasandile. Jõudes välja tasuta spinnide viimasele tasandile, leiab eest 10 kordse kordaja!

Bet Slip on kõrvalpanus, mis aitab lisada mängule juurde põnevust. Lihtsalt vali sümbol, tasuta spinnide arv ja panus. Kui need läksid täppi, on tulemas suur võit!

 

Meie arvamus

On aeg hakata jalkahulluks! Saa sellest märulit täis videomängust osa nii pea kui see ilmub. See on kindlasti põnev mäng, mida mängida ning selle audio ja visuaal ei jäta kedagi külmaks. See on täis sujuvaid animatsioone ja tekitab tunde, nagu oleks päriselt jalgpalliväljakule sattunud! Testi seda mängu pärast ilmumist chanz.com lehel

 

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+