TESTAMENT – PLAY’N GO

Testament Play'n Go
Share the page

Trash Metali slotikas Play’n Go-lt

Kui sulle meeldib Trash Metal, siis ilmselt tead mis Testament on. See on bänd Californiast ning nad panevad siiani täiega trash metali esirinnas! Antud videomäng pakub vingeid lisasid ja potensiaali!

 

Üldine

Viimasel ajal oleme näinud nii mõningaidki metali laadseid slotikaid Play’n Go-lt, neist viimane Sabaton. Mis on siis Testamendis erilist ja erinevat? Kindlasti on see valjem kui kõik eelmised samalaadsed mängud. Testament on üks raskemaid trash metali bände üldse. Siin mängus on võimalik rokkida lugude saatel nagu näiteks Souls of black ja Into the Pit. Seega pole siit mängust rahulikku taustamuusikat mängimise ajal oodata.

Seda videomängu mängitakse algselt 5 rulliku ja 3 reaga mänguväljal, kus on 242 võiduliini. Boonusmängu ajal võib mänguväli laieneda. Play’n Go on mängu käiku lasknud kõrgeima volatiilsusastmega 10/10, seega pole siin kõige kergem tavavõite tabada.

 

Lisad

Parim sümbol mängus on scatter, mis on esitletud albumi Dark Roots of Earth kaanepildina.

Song feature algab kui mänguväljalt leiab 2 scatterit. Esialgu annab see3 tasuta spinni, aga boonusmängu ajal toimub veel palju huvitavat olenevalt sellest, millised sümbolid ennast mänguväljal näitavad.

  • Dark Roots of Earth – Iga wild laieneb üles või alla, et luua juurde rohkem wilde
  • Cold Embrace – Tasuta spinnide ajal saadud wildid jäävad paika kuni lisa lõpuni
  • Throne of Thorns – Rullikud laienevad formatsioonid 4-5-6-5-4 ning võiduliinid kasvavad 2400-ni

Rise up Tasuta spinnid lisamäng aktiveerub kui baasmängus ilmub 3 scatterit ning algselt saab 9 tasuta spinni. Lisamängu algades on osa rullikust blokeeritud, iga kord kui ilmub scatter, kaob ülevalt blokeeritud osa ära. See lisab boonusmängule juurde võiduliine. Juhul kui boonusmängus õnnestub kõik blokeeritud osad lahti saada, aktiveerub sptesiaaline lisa Testament Tasuta spinnid, mis annab 3 lisaspinni. Lisaks kõigele on siin võimalik aktiveerida järele jäänud spinnidega Song features lisaspinnid.

 

Meie arvamus

See slot on võimas, uhke ja julge! See on üks valjemaid slotte, mida olen kunagi näinud. Lisaks sellele on see suur oma võiduvõimaluste mõttes. Siin on võimalik saada kätte kuni 20 000 kordne võit, see on üks suurimaid kogu Play’n Go mängude rivistuses. Lühidalt öeldes see mäng rokib võimsalt trash metali taktis. Juhul kui sa ei ole antud muusika fänn, võib taustamuusiak lihtsalt maha keerata ning võid sellest hoolimta nautida seda vingelt potensiaalset kõrge volatiilsusega videomängu! Siin eriliselt head lisad ning võidud, keera valjemaks ja proovi seda slotimängu chanz.com lehel!

 

Faktid:

  • Read: 3
  • Rullikud: 5
  • Võiduliinid 243 – 2400
  • Maksimaalne võit: 20 000x
  • Volatiilsus: 10/10 Kõrge
  • Lisad: Juhuslikud wildid, Song Feature, Testament Tasuta spinnid, Rise up spinnid
  • Ilmunud: 12.03.2020

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+