The Wish Master Megaways – NetEnt

Share the page

The Wish Master Megaways – NetEnt

 

Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne on omada oma džinni, kes on valmis kõiki sinu soove täitma? Wish Master Megaways on siin, et anda sulle sellest osa sellest maagiast! Natukene vana võlu ja tilk uut põnevust, see slot on valmis sind viima teekonnale läbi aja liiva.

 

Ülevaade

 

Hiiglasliku mänguarendaja NetEnti poolt välja arendatud The Wish Master Megaways on uuendatud versioon klassikalisest mängust The Wish Master, mis ilmus peaaegu 10 aastat tagasi 2014. See uus versioon ühendab originaali võlu Megaways mehaanika põnevusega. Kui sukeldud sügavale aaretega täidetud koopasse, tervitab sind lummav džinn, kes on valmis sinu soove täitma. Mäng on üles ehitatud dünaamilisele 6 rullikuga ruudustikule, kus igal rullikul võib olla kuni 7 sümbolit.

 

Mängu käik ise on keskendunud laviini funktsioonile, mis eemaldab võidusümbolid ruudustikult, võimaldades uutel sümbolitel langeda ja potensiaalselt luua uusi võidukombinatsioone. Mängu sümbolite hulka kuuluvad kaunilt kujundatud linnu, skorpioni, kassi ja kobra preemium sümbolid ning standard 10 kuni A madalama tasuga sümbolit. Saadaval on ka wild sümbolid ja need asendavad mis tahes muid tavalisi sümboleid, et aidata sul võita.

 

Kuid tõeline maagia peitub dzinni erifunktsioonides. Kui rullikule maandub Lamp scatter sümbol, siis näed, kuidas džinn lambist välja hüppab ja käivitab funktsiooni Wish Master. Järgmise viie spinni jaoks aktiveeritakse üks neljast erinevast modifikaatorist;

Extra Wilds: asendab suvalise sümboli Wild sümbolitega
Wild Reel: täidab ühe rulliku Wild sümbolitega
Multiplier: suurendab kõik sinu võidud 2x või 3x kordajaga
Random Wilds: lisab 2-5 Wild sümbolit suvaliselt rullikutele

 

Saad aktiveerida kuni 3 modifikaatorit korraga, maandudes uued Lamp Scatter sümbolid, kui Wish Master funktsioon on aktiivne. Uue modifikaatori aktiveerimine lähtestab ka spinnide arvestuse, nii et kõik modifikaatorid on järgmise viie spinni jooksul uuesti aktiivsed.

 

Meie arvamus

Wish Master Megaways on lõbususe, üllatuste ja potensiaalsete suurte võitude ameerika mägi. Sellel on klassikaline nostalgia koos uue mehhaaniaga kaasneva põnevusega. Olenemata sellest, kas mängid seda võlu, funktsioonide või lihtsalt spinnimisrõõmu pärast, on selles slotis igaühele midagi. Kas oled valmis soovima ja džinniga kohtuma saidil Chanz.com?

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.