Wild Duel – Yggdrasil

Share the page

Wild Duel – Yggdrasil

Metsik lääs on teema, mis ei paista kunagi moest välja minevat ja see pole kindlasti esimene mäng, mis selle ümber ehitatakse. Kuid Yggdrasili uus Wild Duel on koomiksliku graafika, kiire tempo ja paljude funktsioonidega suurepärane lahendus.

 

Ülevaade

 

Mängu paigutus on väga lihtne, kuna seal on tavalised viis rullikut, millest igalühel kolm rida, luues kokku 10 võiduliini. Paljud mängud on seotud Wild sümbolitega, nagu võibolla juba sloti nimes nutikalt vijhati. Wild sümbol täätab nagu tavaliselt, asendades võidu loomiseks mis tahes muud sümbolit, kuid see on ka mõne mängu funktsiooni täht.

 

Põhimängu agal saad juhuslikult käivitada funktsiooni Wild Placement, kuid see saab käivituda alles pärast kaotatud spinni. Kui see käivitub, lisatakse sulle kolm Wild sümbolit, mis asetatakse rullikutele, et loodetavasti võid kindlustada.

 

Risti mõõgad, mille ülaosas on tekst “VS”, tähistavad mängud Scatter sümbolit ja aktiveerivad mängu muid funktsioone. Kui saad 2 neist Scatter sümbolitest, käivitub funktsioon Wild Dual Respins. See paljastab rullikuid raamivate kaartide taga olevad tegelased. Vasak pool on head poisid, Marshali tegelased, samal ajal kui paremal pool on halvad poisid, Outlaw tegelased.

 

Kui sama rea vastaskülgede tegelased on samal ajal nähtavad, toimub tulistamine. Ainult üks tegelastest jääb duellil ellu ja võitmiseks on vaja Marshali poolt, et koguda spetsiaalsed modifikaatorid, mida nad pakuvad Outlaw poole võidukordajatele. Kui Outlaws võidab või kui duelli ei toimu, kuna tegelased ei ole üksteise vastas, on funktsioon läbi.

 

Tasuta spinnide funktsioon käivitub, kui saad kolm Scatter sümbolit. See töötab täpselt nagu põhimäng, välja arvatud nüüd, kui funktsioon Wild Dual toimub igal spinnil ja vastavalt toimuvatele duellidele saad täiendavaid tasuta spinne; kui spinnil on üks duell, saad 1 lisaspinni, 2-3 duelli annab aga 2 lisaspinni.

 

Meie arvamus

 

Selle mänguga oli meil kindlasti lõbus. See on üsna kiire tempoga ja sageli esinevad väikesed tulistamised hoiavad selle huvitavana, kui rõõmustad, et head mehed kordajaid ja modifikaatoreid kindlustavad. Proovi seda ise saidil Chanz.com!

 

Mängi vastutustundlikult. 18/21+.