CONAN BY NETENT

Conan NetEnt Slot Chanz
Share the page

Arnold on tagasi… slotimänguna!

 

Conan’s Mega Power kampaania (network)

Iga kord kui mängid ajavahemikus 24.09-29.09 vähemalt 20€ eest mängus Conan, kingime Sulle 1 pileti loosimisele, kus võid võita oma osa 10 000 eurost.

OSALEN!

 

Selle mängu kohta ei saa kindlasti öelda “Hasta La Vista, Baby”, kuna hetkest mil mäng Londoni iGamingu konverentsil välja kuulutati, on saanud mängust aasta ihaldatuim mäng. NetEnt on viimasel ajal tulnud välja nii mõnegi mänguga, mis põhinevad populaarsetel sarjadel nagu näiteks Vikings ja Narcos.

Kui sa ei tea kes Conan on, siis tegemist on fiktsionaalse karakteriga E. Howardsi 1932. aasta teosest. Laialdaselt on tuntud tegelane siiski tänu 1982. aastal vändatud filmile “Conan the Barbarian”, kus Conanit ehk maagilist mõõgakangelast mängib ei keegi muu kui Arnold Schwarzenegger.

 

Üldine

Mäng iseenesest on visuaalselt lummav ning suurepäraste lisadetailidega. Mängus on näha taustal lumiseid külasid ning tormist taevalaotust, kus möllab pikne. Rullikud on paigutatud iidsesse templisse, kus võib näha Conanit ennast sammastena seismas. Preemiumsümbolite ajal võib leida mõningaid tuttavaid nägusid filmist nagu näiteks Conani kaaslast Valeriat ning tema põlist vaenlast Thoth-Amoni.

Mängumootor sarnaneb mängule Arcane Reel Chaos, aga näeb siin muidugi hoopis teistsugune välja. Rullikud on jaotatud kolme sektsiooni suurusega 2 x 4 ning on ühenduses unikaalsete lisadega.

 

Lisad

Tower Wilds (Rullikud 1/2): Kui mängija saab sinise torni rullikutel 1 või 2, laieneb see rullikule osaliselt või tervenisti.

Mystery Multiplier: Conan ilmub mänguväljale ning võitleb hiiglasliku maoga. Iga kord kui Conan lööb madu, saab mängija juurde ühe kordaja. Miinimum kordaja on 3 ning maksimum 7. Selles lisas on sisseehitatud omakorda veel üks lisa: Thoth Amon.  Antud lisa aktiveerub, kui mängija saab vastava Mystery sümbolite ja Battle wildide kombinatsiooni. Selle lisa ajal lisatakse 3 kuni 6 Mystery sümbolit rullikutele 2 kuni 5.

Mystery Symbols (rullikud 3/4): Antud lisa annab suurimaid võitusid olles samas kõige volatiilsem. Leides rullikutelt 3 ja 4 Mystery sümbolid, muutuvad need ühtivateks sümboliteks. Juhul kui sümbol ilmub täies ulatues, aktiveerub Mystery Multipler lisa.

Battle Wilds (Rullikud 5/6): Leides rullikutelt 5 ja 6 punase battle wildi, laieneb see kuni kolm kohta külgedele.

Free Spins: 3-6 Scatterit aktiveerib antud lisa ning mängija saab vastavalt 10-15 tasuta spinni. Siin on kolm erinevat viisi, mille vahel mängija saab valida: City of Thieves (madala kuni keskimise volatiilsusega), Temple of the Serpent (kõrge volatiilsusega) ja Walls of Tarantia (keskmise volatiilsusega).

 

Meie arvamus

 

Conan on väga paljude lisade ja funktsioonidega mäng, neid on lausa nii palju, et see võtab silme eest kirjuks! Kas selline ülesehitus võiks olla kogu slotimängude tulevik –  mängud täis lisasi ning visuaalseid efekte? Kindlasti muudab see mängud lõbusamaks ja meelelahutuslikumaks. Lisaks sellele on mängus väga kenad võidud (maksimaalne võit 2016x baasmängus). Samas võib see mäng tunduda vahel frustreeriv, kuna erinevate lisade vahele võib tulla teinekord päris pikk paus. Sellest hoolimita võtab see slot endale ühe parima mängu auhinna sellel aastal. Testi mängu siin Chanz.com (ilmunud 24.09.2019).

 

Faktid:

  • Read: 4
  • Rullikud: 6
  • Võidukombinatsioone: 24
  • Lisade tabamine: 24,9%
  • RTP: 96,28%
  • Maksimaalne võit: 2016 x
  • Boonuse tabamine: 1 / 158 spinnile
  • Volatiilsus: Keskmine
  • Lisad: Mystery Wilds, Linked Reels, Tower Wilds, Mystery Multiplier, Thoth Amon Feature ja Tasuta spinnid kolmes erinevas versioonis

 

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+