Fruit Shop Megaways

Share the page

Fruit Shop Megaways

Originaalne Fruit Shop tuli välja aastal 2011 ning see Megaways versioon tähistab kenasti selle 10 aastast tähtpäeva. See on nüüdseks kolmas NetEnti klassik, mis on saanud Megaways uuenduskuuri. Eelmised kaks mängu on olnud väga nauditavad ja kindlasti on seda ka käesolev slotimäng!

 

Üldine

Antud Megaways versioon on säilitanud sarnaselt originaaliga mõnusa multifilimiliku graafika. Koos uuendusega on muutunud volatiilsus, mis on nüüd määratud kõrgeks, aga tänu Megaways funktsioonile, leiab siit nüüd 117649 võiduliini ning maksimaalne võit on vapustav 10 000 kordne panus.

Mängu ajal aktiveerib igasugune võidukombinatsioon premium puuviljasümbilitega tasuta spinnide lisa koos 2-5 tasuta spinniga, olenevalt sellest mitu sümbolit võidukombinatsioonis oli. Sul on võimalik leida 3, 4, 5 või 6 premium sümbolit, mis annavad vastavalt 2, 3, 4 või 5 tasuta spinni.

Taaskäivitamine tasuta spinnide ajal on võimalik ning kui see juhtub, võetakse arvesse ka madala väärtusega sümbolid. Lisaks sellele on siin võitude kordaja, mis alustab tasemelt 1x ja kasvab iga tasuta spinniga ning maksimum kordajaks on 10x.

 

Meie arvamus

Kokkuvõttes useme me, et NetEnt on taaskord oma ettevõtmistega õnnestunud ja loonud huvitaja ning nauditava slotika. Mäng tundub täpselt selline nagu peab olema üks 10 aastase mängu uuenenud versioon. Kõik põhiline on säilinid, sümbolid on väga sarnased originaalidele, aga juurde on lisatud mõned vinged lisad koos võimsa potentsiaalse võiduga. Testi mängu ise chanz.com lehel!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+