House of Doom 2 – Play’n GO

Share the page

House of Doom 2 – Play’n GO

Juhul kui sulle meeldib pisut raskem muusika, doom metal täpsemalt, oled või sees! House of Doom 2 on järjemäng 2018 aastal ilmunud House of Doom mängule. Samamoodi angu originaalis, leiab eest Rootsi doom metali bändi Candlemassi, kelle laul House of Doom jagab nime mänguga. Sel korral tuli bänd välja kolme uue lauluga spetsiaalselt mängu jaoks.

 

Üldine

Mäng pakub õudsat ja kõhedust tekitavat atmosfääri, mis on eesmärgipärane ja läheb kokku taustamuusikaga. Mängu lisafunktsioonid on võimalik aktiveerida läbi nelja erineva wild sümboli ja Spirit Gate väravate lisa kaudu, mis võib ilmuda juhuslikult baasmängu ajal. Juhul kui õnnestub leida üks nendest wild sümbolitest Spirit Gate vahel, katab wild terve rulliku ja aktiveerib respinni ühe allolevatest lisadega:

Quuen of the Damned: Spirit Gates väravad ilmuvad kõikidele rullikutele.

Fire Mistress: Võit saadud respinnist korrutatakse 2x, 3x, 5x või 10x

Metal Priestess: Kõik premiumsümbolit edendatakse kõrge väärtusega sümboliteks.

Viimane neljast wild sümbolitest, Spirit of Unity sümbolit, on võimalik leida ainult tasuta spinnide lisa ajal. Tasuta spinnide lisa aktiveerub 8 tasuta spinniga, kui mänguvälja rullikutelt 1, 3 ja 5 leiab 3 krüpti scatterit. Tasuta spinnide ajal lisatakse rullikutele vähemalt 1 Spirit Gates värav iga spinniga. Kui tasuta spinnide ajal satub Spirit of unity sümbol Spirit Gates väravaga rullikule, aktiveerub respinn koos kõikide lisadega.

 

Meie arvamus

Me mõistame, et antud slot pole kindlasti kõikidele mokka mööda, kuna temaatika ja muusika on väga äärmuslik. Aga juhul kui sulle selline muusika koos tumeda ja sünge temaatikaga meeldib, peab seda mängu kindlasti proovima! Roki seda chanz.com kodulehel!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+