Neon Valley Studios – Augustus

Augustus Microgaming Chanz Casino
Share the page

Vana-Rooma

Augustus on Vana-Rooma hõnguline mäng Microgamingult koostöös Neon Valley Studiosega. Mängus on 5 rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini. Augustus mängul on keskmine volatiilsus koos 27,3% hit sagedusega. Maksimaalne võit on 1000 korda panusest keerutuse kohta.

Mängust üldiselt

Igal rulliku kohal on mündimõõdik ning kui ilmub kuldmünt, lisatakse see vastava rulliku mõõdikusse. Nii pea kui 2 kuldmünti on kogutud, aktiveerub Wild Reel lisa ja antud rullik on kaetud virnastatud wildidega kaks järjestikust keerutust.

Tasuta spinnide scatter võib maanduda rullikutel 1, 3 ja 5 ning 3 scatterit aktiveerivad kolm erinevat boonusmängu. Sa saad valida kas 2 tasuta spinni koos kolme wild rullikuga, 8 tasuta spinni koos kahe wold rullikuga või 25 tasuta spinni koos 1 wild rullikuga. Kui boonusmängu ajal leiab mänguväljalt uued 3 scatterit, aktiveerub valitud boonusmäng uuesti.

Kui sa oled tuttav Neon Valley Studios loomega, siis võiks antud mäng meenutada mängu Age of Conquest. Ümber tehtud versioon on väga hästi välja kukkunud ning see mäng näeb väga hea välja ja seda on mõnus mängida. Hoolimata sellest, et maksimaalne võit pole ilmatu suur, hoiab sind kuldmüntide sage kogumine lõbusas mänguhoos pikalt.

Testi seda mängu chanz.com lehel täna!

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+