NETENT – TWIN SPIN MEGAWAYS

Twin Spin MegaWays NetEnt Chanz Casino
Share the page

Siin ta on – NetEnt Megaways

 

See on suur sündmus NetEnti jaoks, nad on tulnud välja oma esimese Megaways slotimänguga. On võimalik, et olend näinud ennemgi NetEnti Megaways mänge, aga need olid tegelikult arendatud ja välja töötaud Red Tigeri poolt, kes on NetEnti partnerstuudio.

 

Mängu ülevaade

Mängu avades leiad eest tavalise Megaways mänguvälja. Mängu üldine tunnetus tundub olevat tuttav ja õhkab 1960ndate diskovaimu. Mängu ajal võib rullikutele laskuda 2-7 sümbolit, mis genereerib kuni 111 649 võidukombinatsiooni.

 

Lisad

Siit leiab positiivseid üllatusi, kuna siia versiooni on sisse pandud palju lisasid. Siin on varingud, topeltrullikud, tasuta spinnid ja kordajatega wildid. Nagu teisteski Megaways slotikates puhastab varingu funktsioon mänguväljals võidusümbolid ning teeb ruumi uutele langevatele sümbolitele. Selline varingufunktsioon kordub kuniks pole rohkem võidukaid kombinatsioone.

 

Topeltrullikud tähendab seda, et iga mänguraundi alguses valitakse kaks või enam kõrvuti rullikut topeltrullikuteks. Nad kuvavad identseid sümboleid ning antud lisa on saadaval nii tasuta spinnide kui ka baasmängu ajal.

 

Tasuta spinnid, lõpuks! Viimased kaks Twin Spin versiooni ei pakkunud tasuta spinnide lisa. Antud lisa aktiveerub 15 tasuta spinniga, kui ükskõik kust mänguväljalt leiab 5 scatterit. Tasuta spinnide ajal annab iga leitud scatter ühe lisa tasuta spinni. Selle lisa ajal toimivad mõned vinged hüved. Rullikud on keeratud põhja ning mänguväljalt võib leida wild kordajaid väärtusega 2x või 3x. Tasuta spinnide lisa on võimalik aktiveerida uuesti, kui leiad käimasoleva lisa ajal veel 5 scatterit.

 

Meie arvamus

Sellel uuel versioonil on palju lisasid ning need on vägagi teretulnud ja oodatud. Lisaks sellele on selle versiooni maksimaalne võit 10 000 kordne panus, võrreldes klassikalise 1 080 kordse võiduga. Me usume, et see uus versioon võiks olla tõeline hitt, kuna sellest mängust leiab mõningaid tõsiselt häid lisasid.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+