Pirates 2: Mutiny – Yggdrasil

Share the page

Pirates 2: Mutiny – Yggdrasil

Pirates 2: Muting on uus 5×5 klastrisüsteemiga Yggdrasili mäng. Mäng on madala kuni keskmise volatiilsusega, kus on 21,4% hit sagedus. Minimaalne panus on 0,20€ ja maksimaalne võit on 4000x panusest. Lisaks alla varisevatele võitudele, tasuta spinnidele ja kordajatele, on Pirates 2: Mutiny mängus veel lisad nagu Mutiny, Cannon Blast ja Tsunami. Yarr!

Lisad

Varisevad võidud ilmnevad iga kord, kui mänguväljal satuvad kokku kobarad võidusümbolitega. Kõik teised sümbolid eemaldatakse ja nende asemele langevad uued sümbolid. See kordub, kuniks pole enam võidusümboleid või mänguväli saab täis. Lisaks sellele lisatakse igale täitunud reale kordajad – kuni 25x kui kõik 5 rida on täis.

Tasuta spinnid aktiveerud kolme scatteri leidmisel ning nende jooksul valitakse üks kõrge väärtusega sümbol,  mis asendavad kõiki teisi kõrge väärtusega sümboleid. Boonusmäng algab 1x kordajaga ning iga kord kui 1 kuni 5 rida on täidetud võidukate sümbolitega, lisatakse juurde +1 kuni +25 kordaja väärtusesse.

Mutiny lisa aktiveerub juhuslikult ning maandub suur 3×3 sümbol garanteeritud võiduga. Kui vähemalt 6 potentsiaalse võiduga sümbolit maandub mittevõiduka keerutuse ajal, aktiveerub Tsunami lisa, mis pühib ära kõik ülejäänud sümbolid. Cannon Blast lisa võib aktiveerida mittevõiduka keerutuse ajal, mis paugutab minema kõik madala väärtusega sümbolid, millede asemele langevad uued.

Testi seda mängu täna chanz.com lehel!

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+