Twin Happiness by NetEnt

Twin Happiness NetEnt
Share the page

 

See slotimäng muudab meid rõõmsaks

Twin Happiness on uus idamaahõnguline mäng NetEntilt. Selline stiil tundub olevat hetkel eriti populaarne, kuna Hiina turg on pidevalt kasvamas. Selles mängus võib täheldada suhteliselt lihtsat ülesehitust ja disaini, mis on NetEnti silmas pidades üpriski ebatavaline.

 

Üldine

Twin Happinessil on 5 rullikut ja 243 erinevat võidukombinatsiooni. Maksimaalne võidusumma ühe raundi kohta on vapustav 1000x ning mängul on arvestatav RTP samuti. See mäng ei paista eriti silma fantastiliste lisadega, sellel on Twin Reel koos wildiga ning see ongi kõik.

 

Lisad

Nagu eelpool mainitud, on sellel mängul ainult üks lisa – Twin Reels koos wildiga. See tähendab seda, et iga raund valib mäng kõrval oleva rea ning ühendab need omavahel. Sümbolid nendel rullikutel on samad ja sarnaselt laotatud. Võimalik on saada kuni 5 ühendatud rullikut, mis garanteerivad ilusa võidu.

 

Meie arvamus

See mäng on suunatud peamiselt Aasia turgudele ning toetub enamasti oma Twin Reel lisafunktsioonile. Me oleme seda lisa näinud teistes mängudes nagu näiteks Twin Spin ning tundub, nagu oleks see mäng toodud NetEnti poolt turule veidi kiirustades. Sellest hoolimata on Twin Happinessil korralik RTP ja see võib genereerida ilusaid võitusid. Mängu saab proovida Chanz.com lehel pärast mängu ilmumist.

 

Faktid

  • Ilmunud: September 2019
  • RTP: 96,45%
  • Rullikud: 5
  • Võidukombinatsioone: 243
  • Maksimaalne võit: 1080x

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+