Viking Runes – Yggdrasil

Share the page

Viking Runes – Yggdrasil

Viikingid tunduvad olevat väga populaarne teema mänguarendajate seas. Me pole üldse selle vastu! Viking Runes Yggdrasililt pakib kokku Norra mütoloogia 9×9 mänguväljale, kokku 81 sümbolit. Sümbolid muidugi esindavad viikingite ruunikirja.

 

Üldine

Mäng on ülesehitatud kaskaadi rullikute põhimõttel, mis tähendab seda, et iga võidukobar eemaldatakse mänguväljalt ning nende asemele langevad uued sümbolid. See kordub nii kaua, kuni rohkem võitusid mänguväljal pole. Siin on kahte sorti wildisid, tavalised wild sümbolid, mis võivad asendada kõiki sümboleid võidukobaras ning Lightning wild sümbolid, mis on neli suurt sümbolit paremal pool tasuta spinnide kirja all.

Lightning wild sümbolid on tähtis osa mängust, need lendavad mänguväljale ühekaupa pärast uute sümbolite langemist eelneva võidukobara kohale. Kui wild on seadnud end sisse mänguväljal, jääb see sinna püsima kuniks jätkub võite ning lahkub alles järgmise rahalise spinniga. Kui õnnestub saada 5 järjestikust võitu ühe raundi ajal, aktiveeruvad lisaks Lightning wild sümbolitele veel tasuta spinnid, mida saab kokku kuus spinni. Tasuta spinnide ajal on Lightning wildid aktiivsed ning liiguvad pärast langevaid õitusid uutele suvalistele positisioonidele. Kui Lightning wild satub olema võidukobaras, lisab ta +1 võidukordajasse.

Lisaks sellele on mängus kolm lisagunktsiooni, mis võivad juhuslikult aktiveeruda baasmängu või boonusmängu ajal. Ainult üks lisa korraga saab olla aktiivne spinni või langevate sümbolite ajal. Siin on erinevad võimalused:

Runic Shuffle: Võib aktiveeruda juhuslikult tühja spinni ajal, mis segab ruunid ja annab garanteeritud võidu.

Spell of Ancestor: Võib aktiveeruda langevate sümbolite lõppedes, muutes kõik madala väärtusega sümbolid üheks kõrge väärtusega sümboliks.

Viking Sorcery: Võib aktiveeruda juhuslikult langevate sümbolite lõpus, lisades 3-9 wildi.

 

Meie arvamus

See on väga kirev ja lõbus, kuna ekraanil kogu aeg miskit toimub. Erinevad lisafunktsioonid teevad baasmängu samal ajal lõbusaks, kui jahid tasuta spinnide lisa. See on ootamist ja jahti väärt, sest juhul kui kõik Lightning wild sümbolid end õigesti mänguväljale üles rivistavad, on võimalik võita massiivne 25 000 kordne võit, mis on ühtlasi mängu maksimaalne võit. Suure võidu potentsiaal on siin kindlasti olemas! Proovi mängu ise järele chanz.com lehel!

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
Loe lisaks siit.

18+/21+