YGGDRASIL: HADES GIGABLOX

Hades Yggdrasil Chanz Casino review
Share the page

Kohtu Kreeklastega mängus Hades

Yggdrasil tuleb tagasi Gigablox slotiga! Nagu me mäletame, siis esimene Gigabloxi väljalase oli Lucky Neko mitte väga ammu tagasi. Sellel uuel mängul on palju tumedam alatoon, mis esitleb meile mütoloogilist allilma.

 

Üldine

Mängu sissejuhatus on väga muljetavaldav ja filmiline. Sa leiad end allilmast koos Hadese endaga. Mängu animatsioonid ja disain on uskumatu ning sama käib taustamuusika ja pealeluhejate kohta. Antud mäng on imelise kvaliteediga, mille sarnast pole Yggdrasililt varem nähtud.

Paberil on mängule antud keskmine volatiilsus ja boonus aktiveerub keskmiselt iga 400 spinniga. Vastavalt infole peaks olema mängu hitrate vägev 20,5 protsenti ning see on lõbus ja interaktiivne mäng!

Lisad

Gigablox ise on mõnus lisa ja see ilmub igal spinnil. See on seotud Hades Wild Hunt lisaga ja tasuta spinnidega. Gigablox lisa muutub igal spinnil ja pakub mängule massiivset varieeruvust.

Juhuslikult võib aktiveeruda Hades Wild Hunt lisa. Hades tuleb mängu ja hakkab võitlema koletiste sümbolitega. Kõik alistatud koletised muutuvad wildideks.

Leides mänguväljalt 5 või rohkem scatterit, aktiveeruvad tasuta spinnid. Sa saad nii palju tasuta spinne, kui on scattereid vaateväljas. Igal tasuta spinnil on aktiveeritud Hades Wild Hunt lisa, kus iga alistatud koletis on +1 kordaja. Kui mõõdik saab täis, saab juurde 2 lisaspinni. Iga scatter tasuta spinnide ajal annab juurde ühe ekstra spinni!

Meie arvamus

On väga värskendav näha sellist värskust ja uuenduslikku meelt Yggdrasili poolt. Mäng on loodud ja viimistletud põhjalikku täpsusega ning seda on lausa lust mängida. Kune selle videomängu volatiilsus on keskmine, sobib see igat masti mängijatele. Testi slotti chanz.com lehel täna!

18/21+ Always play responsibly.