Gedly Tugi säras hooaja avavõistlusel

Share the page

Rooma EM-i ootuses

Gedly Tugi tegi muljetavaldava alguse oma hooajale, kui kindlustas endale teise koha hiljutises odaviske võistluses Pärnus. Gedly näitas tugevat tahtejõudu ja osavust, kui viskas oma parimal katsel 58,19 meetrit. Selline tulemus aitas kindlasti kaasa positiivsust minnes vastu algavale hooajale.

Chanz tiim oli uhkelt Pärnus Gedlyle kaasa elamas!

Võistlus ja järelmõtted

Pärast võistlust avaldas Gedly rahulolu oma esitusega, märkides seda kui tugevat algust oma hooaja eesmärkide poole. Ta ootab nüüd innukalt eesolevaid Euroopa meistrivõistlusi Roomas, mis toimuvad 10. ja 11. juunil. Gedly väljendas oma elevust ja valmidust võistlusteks ning Pärnus peetud võistluste taustal on sinnapoole hea liikuda.

Gedly edu on tingitud raskest tööst ja treeneri Magnus Kirdi juhendamisest. Gedly rõhutas Magnuse olulist rolli oma treeningutel, rõhutades, kuidas tema kogemus ja tugi on olnud üliolulised treeningutel ja ettevalmistustes. “Magnuse tugi on olnud hindamatu. Ta teab täpselt, kuidas mind maksimaalse potentsiaali poole tõugata”, mainis  Gedly, rõhutades tugevat sidet ja vastastikust austust nende treener-sportlase suhtes.

Pärnus toimunud võistlustel esinesid ka teised silmapaistvad sportlased, mis näitas ürituse kõrget taset. Gedly teine koht nii tugevas konkurentsis rõhutab tema valmidust ja potentsiaali eduks nii Euroopa kui ka eelseisvatel olümpialavadel.

Gedly valmistub tublisti Euroopa meistrivõistlusteks, keskendudes pidevale arengule ja isiklike parimate tulemuste saavutamisele. Tema teekond on inspireeriv näide visadusest ja pühendumisest. Chanzis oleme uhked, et toetame Gedly Tugi, kes kehastab tõelist sportlikku tipptaset ja sihikindlust.

Hoidke end kursis Gedly teekonnaga, kui ta on võistlemas Euroopa meistrivõistlustel. Hoiame talle pöialt, et ta saavutaks suurt edu!

Magnus Kirt and Gedly Tugi

Image 1 of 3

 

 

Selle artikli tõi sinuni chanz.com, mida haldab Eestis, Rootsis ja Taanis litsentseeritud hasartmängukorraldaja Dreambox Games OÜ.

Kõik tekstid ja pildid selles artiklis on kaitstud autoriõigusega. Materjali volitamata kasutamine, paljundamine või levitamine ilma Chanz.com-i kirjaliku loata on rangelt keelatud.

Meediakontakt: teemu@chanz.com